Sherbimet

5 pyetjet e mia

Ky sherbim synon ti jape pergjigje,pyetjeve me te shpeshta qe mund te keni ne lidhje me rregjimin ushqimor. KUJDES! Pergjigjet do te jete te shkurtra dhe nuk do te  permbajne menu te plota dietologjike.Me poshte po ju paraqesim 1 shembull sesi do te jene pyetjet dhe pergjigjet: -Sa vakte duhet te konsumoj gjate dites? -Gjate dites …

5 pyetjet e mia Read More »

KRIOLIPOLIZA

Kriolipoliza-Mundesohet vetem per kliniken e qytetit te Elbasanit. Ballafaqimi me peshën mund të jetë një sfidë e vërtetë dhe njerëzit kanë luftuar me të për dekada. Ndonjëherë, edhe dieta më agresive dhe programet e ushtrimeve nuk janë të mjaftueshme për të eleminuar përfundimisht disa kile të mbetura. Nëse ushtroni rregullisht, ushqeheni siç duhet dhe akoma …

KRIOLIPOLIZA Read More »

KONSULTA DIETOLOGJIKE PER SEMUNDJE PATOLOGJIKE

Ushqimi eshte ilaci i shume problemeve tuaja shendetesore! Nese vuani nga semundje patologjike si anemi, diabet, tension, kolesterol etj dhe deshironi te stabilizoni parametrat tuaja, njekohesisht edhe te humbisni peshe ose te shtoni , ju mirepresim per te kryer konsulten dietologjike patologjike ne kliniken tone ose nese nuk ndodheni prane nesh, mund te zgjidhni konsulten …

KONSULTA DIETOLOGJIKE PER SEMUNDJE PATOLOGJIKE Read More »

Shopping Cart