Receta per embelsira

Baby pancakes me frutat tuaja te preferuara!

Me vetem shume pak perberes ju mund te krijoni nje mesvakt shume te shijshem per te gjithe pjesetaret e familjes suaj. Per 4 shkopinj do ju nevojiten:fruta te preferences tuaj ( ne perdorem luleshtrydhe,boronica dhe banane) 1 flxh caji miell,2 luge gjelle sheqer kaf,2 luge gjelle baking powder,pak kripe,1 veze,1 ¼ flxh caji qumesht,1 luge …

Baby pancakes me frutat tuaja te preferuara! Read More »

Shopping Cart