Snack

Sot eshte fundjave dhe nese keni vendosur ta kaloni duke pare televizor darken tuaj, ju sugjerojme snack-un e meposhtem si nje zgjedhje shume te mire dhe te shendetshme per ta shoqeruar fundjaven.Do ju nevojiten: \"πŸ“\"1/3 flxh caji salce kosi,\"πŸ“\" 1 luge gjelle mustarde,\"πŸ“\"1/3 flxh caji qepe te kuqe te prere imet,\"πŸ“\"1 kastravec i prere ne feta ,\"πŸ“\"90 gr fileto pule te prere imet, \"πŸ“\"kripe, piper. Menyra e pergatitjes\"πŸ“\":\"βœ”οΈ\"Ne nje tas te vogel perziejme mire te gjithe perberesit.\"βœ”οΈ\"Presim ne feta kastravecin dhe vendosim persiper 1 luge gjelle nga perberja e krijuar. Snack-u eshte gati per tu konsumuar. Ju befte mire!\"☺️\"

\"\"

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping Cart