Për të gjithë fansat e ëmbëlsirave,ju sugjerojmë pudding me fara chia dhe një larmishmeri perberesish të tjerë

Për të gjithë fansat e ëmbëlsirave,ju sugjerojmë pudding me fara chia dhe një larmishmeri perberesish të tjerë për ti bërë mesvaktet tuaja sa më të veçanta dhe të shëndetshme.
Mënyra e pergatitjes 🥣
– Në një tas shtoni fillimisht qumështin e bajames ose kokosit, farat e chias, erezat dhe mjaltin.
– Përziejini mirë dhe vendosini të qëndrojnë gjithë natën në frigorifer.
– Të nesërmen do të shihni që përbërja është trashur dhe dekorojeni me përbërësit e mbetur të një prej sugjerimeve të mësipërme.
Është kaq e thjeshtë dhe kaq shumë e shijshme sa jemi te sigurt qe nuk do ti rezistoni dot.
Tani na thoni, ke do te provoni te parin?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping Cart