Dhurata 🎁 e Diet Plan per kete fundvit eshte DIETA ANTICELULIT

Dhurata 🎁 e Diet Plan per kete fundvit eshte DIETA ANTICELULIT, e cila perdoret per te reduktuar dhe permiresuar pamjen e celulitit por edhe per te eleminuar ndonje kg te marre gjate festave.
Dieta nuk permban sasi te larta karbohidratesh, por fokusohet tek proteinat,vitaminat , mineralet dhe fibrat, e marra nga frutat, perimet dhe dritherat integrale.
Kujdes:
❗ DIETA NUK ESHTE E PERSONALIZUAR.
‼️MUND TE PERDORET NGA PERSONA (FEMER) ADULTE , E SHENDETSHME, PA PROBLEME SHENDETESORE.
UDHEZIME:
✔ Konsumoni 2.5 – 3 Litra uje ne dite.
✔Shmangni konumimin e kafes, alkoolit dhe duhanit.
✔Perdorni faktore te jashtem psh scrub , kremra anticelulit te linjes qe ju pelqen, duke masazhuar pjesen problematike.
✔Kryeni 20 – 30 min ushtrime per vithet duke perdorur aplikacionin (Daily Workouts Free – Home Fitness Workout Trainer)
✔ Konsumoni 1 filxhan caj Hibiscus brenda dites.


Beni tagg mikeshen tuaj, e cila ka nevoje ta shohe patjeter postin.
Mund ta beni share postimin ne profilin tuaj qe ta shohin edhe miqte te cilet nuk na kane follow.

Ju urojme suksese!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping Cart