Dreka Dietike sot tek Diet Plan♨️


Dreka Dietike sot tek Diet Plan♨️
📍Domate te mbushur me patate furre , biftek me mish te grire pule dhe perime 🍗
📍Sallate fshati 🥗
Nese ka kohe qe po mendoni te bini nga pesha dhe te ushqeheni shendetshem, por nuk keni kohe te gatuani, ne ju ofrojme sherbimin taxi te ushqimit te personalizuar ne qytetin e Korces dhe Elbasanit.
Gjithcka e fresket, larmishmeri ushqimesh dhe shije shume e mire do ju shoqeroje gjate kohes qe ndiqeni sherbim taxi.
Aktualisht, me nje super oferte 3 mujore!
Per tu bere pjese e sherbimit taxi, telefononi ne nr 0699917187.
Ju mirepresim!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping Cart